Oznámen nový Portal o stavění mostů

Bridge Constructor s licencí Valve.

Téma, které zrovna lokálně dost rezonuje kvůli pádu lávce v Tróji či vyšetřování havárie ve Studénce, si vzali za své Headup Games.

Oznámili speciální verzi své multimilionové série o stavění mostů, která bude zasazena do prostředí Aperture Laboratories ze slavné série Portal od Valve, od nichž licenci získali a hodlají ji naplno zužitkovat.

Bridge Constructor Portal vyjde pro PC a mobily jako samostatný titul už 20. prosince, zatímco verze pro konzole PS4, X1 a Switch se objeví začátkem 2018.

Za doprovodu GLaDOS (namluveného stejnou herečkou Ellen McLain) zde budete budovat mosty, rampy či skokánky a experimentovat s fyzikálními zákony, jestli něco unesou nebo zda neodolají váze různých strojů či manipulačních vozítek a spadnou. Občas vám pomohou portály, střílny, přepínače či lasery. Ćili opět logická hra, ale už ne v pohledu z vlastních očí jako dva předchůdci, nýbrž vše sledujete ve 2D z boku.

Ačkoli to tedy není regulérní pokračování Portalu, jaké bychom si ideálně přáli vidět, je určitě fajn, že v tomto univerzu vznikne aspoň něco jiného a případný úspěch třeba motivuje Valve, aby se nad sebou zamysleli...? První tři screenshoty:

11
12
13

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna