Do GTA Online přichází apokalypsa

Doomsday Heist skoro jak singl.

Prý to představuje všechno, co na Grand Theft Auto milujete, jen zabalené do až neuvěřitelného balíčku. Jiní to zase díky epičnosti přirovnávají k příběhovým DLC do singleplayeru, kterých se zde bohužel nikdy nedočkáme, přestože jde ve skutečnosti o další z mnoha přídavků do GTA Online (Alza.cz) určený pro dva až čtyři účastníky.

V zítra vycházejícím Doomsday Heist výjimečně nebojujete o slávu či peníze, nýbrž bude vaším úkolem zachránit San Andreas před totálním vyhlazením z povrchu zemského. Možná za to mohou Rusové, další podezřívají Korejce nebo Číňany.

Za tímto vyšším posláním spojí síly ti, u kterých byste to asi nikdy nepředpokládali. Miliardář typu Elona Muska, idealistický špion, nespolečenský konspirační teoretik a neurotický superpočítač.

Protože se apokalypsa blíží a identitu nepřítele neznáte, společně se svou bandou kriminálníků splníte sérii misí jako v každém Heistu, přičemž se vyplatí taktický postup a měli byste být vybaveni tlumiči pro boj na blízko. Nejprve budete muset s létajícími auty odhalit tajemství a eliminovat hrozby v ulicích centra Los Santos, pak zamíříte k ponorce na dno oceánu a vše patrně vyvrcholí s jetpacky na kopci Mount Chiliad. Ten mnozí hráči GTA Online už mnoho let zkoumají kvůli UFO a dalším náznakům, takže tady by se mohl odkrýt jeho pravý význam.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna