Finálka Conan Exiles dokonce krabicově

+ termín, sběratelka.

Je to sice odklad, ale jinak to musíme brát převážně pozitivně. Conan Exiles totiž má stanoven termín, kdy se přehoupne z Early Access do finální verze.

Stane se tak přesně 8. května 2018 na PC, X1 a také na PS4 (tam dosud není kvůli absenci služby pro vypouštění nedodělaných titulů). Slibované první čtvrtletí roku tak Funcom nestihne o více než měsíc.

Cena této survival onlinovky s barbary oproti Early Access stoupne o deset eur na 40, takže kdo má zájem, měl by pořídit ještě před květnem a ušetří. Obhajuje se to dodatečnými vlastnostmi jako Frozen North, novými dungeony i postupným zlepšováním všeho. Testeři nehotové verze dostanou exkluzivní in-game předmět v podobě Royal Armor.

1

Značný úspěch Conana na Early Access (PC verze dle SteamSpy má 650 tisíc majitelů) zařídil, že Exiles vylezou překvapivě také krabicově, v partnerství s vydavatelem Koch Media. Pokud by neexistoval důkaz v podobě vysokých prodejů, tradiční vydavatelé by takové online hře nikdy zelenou nedali, nefinancovali by ji ani by nevznikla, teď naopak využívají předčasný přístup ve svůj prospěch.

Tato Day One Edition pro všechny tři platformy nicméně bude jen ve vybraných oblastech světa. Existovat také bude sběratelská edice s figurkou či komiksem (detaily).

2

Verze hry při ostrém startu má mít oproti dnešku mnohem více obsahu, třeba oblast sopky, nový podnebný pás s džunglí, kompletně předělaný bojový systém a nové herní mechanismy, viz obrázky:

3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna