Do War Thunder přijíždí francouzské tanky

+ Novoroční maratón.

Společnost Gaijin Entertainment vydala aktualizaci 1.75 „La Resistance" pro své bojové MMO s vozidly War Thunder. Kromě přidání více než desítky letadel, map a nové průzkumné mechaniky pro lehké tanky, přináší také aktualizace již dříve oznámený tech. strom s francouzských bojových vozidel. Navíc aktualizace připravila hru na populární Novoroční maratón, ve kterém mohou hráči získat tanky a letadla, které jsou pro tento event unikátní.

2

Tech. strom francouzských bojových vozidel startuje s neuvěřitelnými 35 stroji - od 1. až po 6. úroveň - od tanků z 30. let 20. století až po moderní vozidla z pozdních fází studené války. Výroba nejmodernějšího vozidla, které ve War Thunderu najdete - AMX-30V2, začala v roce 1982 a i dodnes byste ho našli ve službě v několika armádách po celém světě. Spolu s francouzskými bojovými vozidly přichází i nová mapa pro kombinované boje zvaná „Maginotova linie", která ztvárňuje jeden ze sektorů slavného francouzského opevnění proti Německu. Najdete na ní bunkry, malé městečko i středověký hrad. Další nová mapa s názvem „Střední východ" je situována mezi rozbořené město a ropnou rafinérii, obklopenou rozpálenými pouštními písky.

1

Ve hře má premiéru i zbrusu nová herní mechanika průzkumu pro lehké tanky všech národů, která zásadně rozšiřuje týmovou hodnotu zmiňované třídy vozidel. Nyní mohou lehké tanky posílat informace o nepřátelských strojích spoluhráčům v týmu a také pomáhat s opravami všech spoluhráčů ve hře. Letectvo ve hře rozšířila více než desítka strojů, včetně druhoválečných dvoumotorových letounů Jak-2 a Jak-4 pro Sovětský svaz a britského Whirlwindu.  Řady poválečných stíhaček Spojených států a Japonska rozšířily stroje F3D-1 Skyknight, respektive F-86-F40 Kjokkó.

U příležitosti oslav nadcházejících svátků budou moci piloti a tankisté ve War Thunderu získat unikátní prémiové stroje zdarma. Na piloty čeká americký P-40C a kořistní Fw 190 A-8 ve francouzském stromu letadel a tankisté se mohou těšit na britské obrněné auto AEK Mark II, které je vybaveno tankovou věží a také na německý Panther, maskovaný za americký stíhač tanků M10. Tyto stroje byly vytvořeny exkluzivně pro Novoroční maratón a lze je během eventu získat plněním úkolů, které budou dostupné v období od 22. prosince do 22. ledna. Mezi další odměny patří boostery, emblémy a 3d dekorace pro umístění na vozidlo.

3
4
5
6
7
8
9
10

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna