8. červen pro Red Dead Redemption 2?

Opět dánský obchod.

Nahodit to kterýkoli jiný obchod, asi bychom to s poklidem přešli. Avšak tenhle konkrétní má s úniky dobrou historii, což je důvod, proč to nenecháme jen tak plavat.

Nejočekávanější hra příštího roku, Red Dead Redemption 2 (Alza.cz), má údajně vyjít 8. června 2018.

1

Na své produktové stránce to uvedl dánský CoolShop, který v minulosti odhalil GTA 5 pro PS4/X1 a nakonec se ukázalo, že měl pravdivé informace ještě před oficiálním ohlášením.

Pokud by se potvrdily i tentokrát, znamenalo by to, že westernová akce od Rockstaru dorazí o něco později, než se dosud předpokládalo (duben - květen), byť stále stíhá vymezené okno 2. čtvrtletí 2018 (jaro) od vydavatele Take 2.

Pozdějšímu než dubnovému uvedení RDR2 nasvědčují i jiné indicie: okolo hry se momentálně vůbec nic neděje (autoři patrně nestíhají?), ani veřejně ani v zákulisí. Důkladně se připravit na vydání zásadní premiéry a naplánovat všechny související kroky přitom vyžaduje aspoň několikaměsíční práci, ale zatím se ještě v tomto směru nekoplo do země.

Ten začátek června by nebyl ideální kvůli bezprostřední blízkosti veletrhu E3 (12.-14.6.), leč z pohledu vydavatele představuje poslední možné okno před letními prázdninami - pokud tedy nechce, aby mu příští podzim / Vánoce kolidovaly hned dvě velké hry naráz (RDR2 a Borderlands 3), s čím by se velmi obtížně soupeřilo v meziročních výsledcích a srovnávání tržeb (není to z pohledu Take 2 moudré).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna