V Gran Turismo Sport začne pršet

Ale jen někde.

To, co je v konkurenčních hrách jako Forza Motorsport 7 či Project CARS 2 už dávno standardem a videosrovnání těchto efektů se na YouTube staly velmi populárními, bude starý matador teprve dohánět. V základní verzi se to vyskytovalo pouze na jediné trati Northern Isle Speedway.

1

Nyní Kazunori Yamauchi, šéf studia Polyphony Digital, odtajnil plán přidat (volitelně zapnutelné) deštivé podmínky do vícero tratí v Gran Turismo Sport (Alza.cz).

"Do stávajících tratí ve hře jen musí být doplněn déšť formou aktualizací. Všechna auta ve hře jsou na déšť připravena a už mají funkční stěrače předního skla," řekl pro GT Planet.

Zároveň varoval, abyste zase nečekali, že déšť přibude do úplně všech lokalit. V některých to prý nedává smysl, například jezdíte-li v poušti nebo v oblasti, kde jsou jen minimální srážky. Jako příklad, kde déšť nenajdete, uvedl Willow Springs.

Dva dny před Vánocemi jinak do GT Sport vyšel ten slibovaný a dříve popisovaný update 1.10, který přinesl nový režim GT League pro zajímavější singleplayerovou kariéru. Vedle toho nabídl dvanáct nových aut - více o tom na PS Blogu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (13)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna