Odškodné a stop prodeje kvůli skluzu We Happy Few

+ důvody, druhá postava.

O paktování s Gearboxem a související snaze o přerod v plnohodnotnou hru víte. Nyní se však Compulsion Games musejí omlouvat, protože je již jasné, že svým slovům nebudou schopni dostát.

Jejich bláznivá hra We Happy Few nevyjde v dubnu, nýbrž až někdy o letních prázdninách. To se samozřejmě stává spoustě studiím, ovšem toto reaguje silněji než ostatní.

Jednak dovolilo požádat o odškodné u Early Access verze a nezajímá je, jak dlouho jste ji hráli. Vedle toho nechají hru ze Steamu 1. února úplně odstranit, takže pak už nepůjde koupit ani předobjednat. To až do doby, než bude jasnější, jak bude vypadat finální produkt, kdy přesně se objeví a kolik bude stát. Určitě férové, když došlo k tolika změnám v konceptu.

Důvodem onoho odsunu je touha po překopání a vyladění úvodních dvou hodin příběhu, které podle názoru autorů neodpovídají kvalitě pozdějšího zážitku. Hra podle nich prostě nezačíná tak, jak by správně měla, takže start kompletně překopají, abyste se do akce dostali rychleji a kvůli tomu též bude přestavěn celý počáteční ostrov. Druhou ovladatelnou postavou se stane Sally, odhalili závěrem v deníčku:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna