Krabicově, levně, brzy a v češtině bude Total War Saga

Limitovaná edice odbočky série.

Cenega Czech dnes večer potěšila příjemnou novinkou. Dosud se totiž myslelo, že půjde jen o digitálku a že dorazí později.

Total War Saga: Thrones of Britannia totiž vyjde už 19. dubna i v krabicové limitované (kusově omezené) edici, která u nás navíc bude v češtině (stejně jako ten podzimní díl z Číny) a za příznivou maloobchodní cenu 799 Kč, čili na většině obchodů ještě o stovku méně (Alza.cz).

1

Kromě hry nabídne další exkluzivní obsah, jako je speciální embosovaný steelbook, detailní mapa kampaně ve formě plakátu nebo kartičky s biografií pěti prominentních vůdců frakcí.

2

Jedná se o odbočku slavné série real-time strategií od Creative Assembly a Segy, první hru z nové řady, ve které budete přepisovat důležitý historický milník, od kterého se bude následně odvíjet osud moderní Británie.

Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingů si na ní vylámala zuby. Spráskaní, leč dosud nezlomení severští vojevůdci drží pozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu míru. Králové Anglie, Skotska, Irska a Walesu z celého rozděleného ostrova tuší, že se schyluje ke změně. Změně, která skýtá příležitost. Budou se podepisovat dohody. Přijde válka. Osud bude vrtkavý a bude se o tom vyprávět. To vše v sáze, která mapuje vzestup jednoho z největších národů v dějinách.

Níže ještě nový vývojářský deníček o vyprávění příběhu:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna