Ancestors Legacy je opět o krůček blíže vydání, 1C a vývojáři z Destructive Creations totiž před okamžikem s hrdostí oznámili, že tato historicky laděná, týmová realtimová strategie se ocitne v prodeji 22. května 2018 (Alza.cz).

PC verze hry Ancestors Legacy bude vydána celosvětově prostřednictvím digitálních platforem včetně Steamu, ve vybraných zemích (včetně ČR/SR) bude navíc k dispozici také limitovaná krabicová verze. V Česku hra vyjde v lokalizované verzi s českými titulky. Krabicová verze vycházející v našem regionu bude navíc obsahovat předobjednávkové bonusy v podobě tištěného artbooku a soundtracku na CD.

Odhodlaní válečníci však nemusí čekat až na květnové vydání hry, jelikož už dnes se na Steamu spouští otevřená multiplayerová beta. Zatímco předchozí singleplayerové a multiplayerové bety z konce loňského roku byly uzavřené a nabízely možnost nahlédnout do světa Ancestors Legacy jen vybraným hráčům a novinářům, nyní se může do žáru multiplayerových bitev ponořit naprosto kdokoliv. V rámci otevřené betaverze si mohou uživatelé ozkoušet všechny čtyři národy, a to na některé ze tří map o různých velikostech, které pojmou 2 až 6 hráčů (1v1, 2v2 a 3v3). Bojovníci se mohou utkat s počítačem řízeným protivníkem, svým nejlepším přítelem, dítětem ze sousedství nebo jednoduše vstoupit do lobby a počkat, až jim systém sám nalezne vhodného protivníka.

S drsným životem středověkého válečníka se lze nyní seznámit i prostřednictvím nového traileru, navíc níže verze s českými titulky:

"Chtěli jsme ztvárnit něco intimního a velice osobního. Modlitby byly během středověku velice populární, a to obzvlášť u národů zastoupených v Ancestors Legacy. Jednalo se o válečníky, jejichž smyslem života bylo dobývání, takže ať už se jednalo o křesťany, nebo o pohany, potřebovali nějaké božstvo, ke kterému by se mohli před bitvou obrátit. A právě o to nám šlo - ne o modlitbu z nějaké staré zaprášené knihy, nýbrž o slova, jež lidé používají, když se snaží hovořit s nějakou vyšší mocí. Když k tomu, v co věří, promlouvají skutečně od srdce," praví tvůrci.

Ujmete se velení své armády a vezmete útokem středověkou Evropu v sérii rozsáhlých tažení. Zvolte si některý ze čtyř dostupných národů (Vikingy, Anglosasy, Germány nebo Slovany) a vrhněte se do boje. Vaším úkolem však nebude jen dobývání, rabování a vypalování nepřátelských táborů, vesnic a měst. Abyste dosáhli vítězství, budete se muset naučit využívat plnou škálu dostupných taktických možností, těžit strategické výhody z okolního prostředí a spravovat dočasné základny a osady.

Ancestors je historií inspirovaná realtimová strategie ovlivněná událostmi ze středověku. Hra kombinuje správu zdrojů a budování základny s obřími týmovými bitvami, jež se odehrávají na rozsáhlých bojištích, a to vše je detailně vykresleno pomocí technologie Unreal Engine 4. Díky filmové akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka přenese přímo do středu té největší řeže, si budete moci vychutnat středověké krveprolití lépe než kdykoliv předtím.

Hlavní vlastnosti následují: čtyři hratelné národy s rozsáhlou singleplayerovou kampaní inspirovanou historickými událostmi. Různé režimy napínavých multiplayerových bitev. Pokročilé taktické možnosti kombinující využívání terénu, zkušeností a morálky. Filmová bitevní kamera, která vás přesune přímo do středu dění. Úžasné vizuální zpracování poháněné technologií Unreal Engine 4. Efektivní správa surovin a výstavba vesnic

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Ancestors získávají podtitul Legacy

Sledujte 20 minut stealthu.

Demo české nezávislé hry Beware ke stažení

Ježdění autem ve stylu 70. let.

DoporučenoRECENZE Detroit Become Human CZ

Když roboti začnou projevovat city.

Proč Dan Vávra odřekl přednášku v Barceloně?

Nesnášejí ho ženy a urážely ho.