- Intel se rozhodl ostatním ukázat, jak mají vypadat chytré brýle. Prototyp nazvaný Vaunt na první pohled brýle nacpané elektronikou vůbec nepřipomíná a zaměří se na zobrazování důležitých kontextových informací.

1

- Za revoluční myš se označuje snad každá druhá, kickstarterová novinka Lexip si takové označení každopádně zaslouží. Na levé straně disponuje joystickem pro větší možnosti ovládání her a celá jde naklánět do všech stran, to zase využijete v různých typech her či klidně v modelovacím software a další. Cena navíc není astronomická. - Roccat rozšířil nabídku headsetů. Novinka se jmenuje Khan Aimo a jak už možná znalci značky rozklíčovali, je postavená na dřívějším headsetu Khan Pro a nabízí propracované podsvícení a jeho synchronizaci jako další Aimo produkty. Kromě toho se jedná o virtuální 7.1 headset s příjemnou váhou.

2

- V nové recenzi si můžete přečíst, co nabízí hybridní mechanická klávesnice Xtrfy K3. Ta je sice v základu membránová, ale pocit ze stisku tlačítek se rozhodně blíží mechanikám, nabízí také chytře řešené nožky. Jen ta cena by mohla být nižší.

- Trust si na pomoc s návrhem nové myši GXT 180 Kusan pozval esportový tým Epsilon a společně se zaměřili hlavně na ergonomii. Novinka je určena jak pro držení „claw", tak „palm". Prodávat se začne tento měsíc.

3

- Již nějaký čas se prodává aktuální top mechanika od značky SteelSeries a sice model Apex M750, který nabízí snad všechno, co byste mohli od klávesnice chtít. Jaké výhody a vychytávky dostanete za cenu přes čtyři tisíce? Na to odpoví recenze.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah