Vychází datadisk pro Civilization 6

Jen digitálně.

U nás sice trpí tím, že neexistuje v krabicové verzi, nýbrž už jen digitálně, což se odráží na horší dostupnosti, menší viditelnosti či třeba pozdějších recenzích (tu naši momentálně chystáme).

1

Přesto je vhodné vědět, že v těchto dnech vychází Rise and Fall, první a masivní datadisk pro Civilization 6 (Alza.cz) od Sida Meiera a Firaxis. Nejprve je dostupný pro PC a později bude i na iPad, Mac a Linux.

"V rámci rozšíření přibude do původní hry mnoho nového obsahu, jako jsou noví vůdci, civilizace, jednotky a zcela nové herní prvky. Civilization VI: Rise and Fall tak přináší ten doposud nejhlubší zážitek z celé série. Rise and Fall nabídne hráčům nové volby, strategie a výzvy na jejich cestě vedení civilizace napříč epochami. Tato expanze navíc přináší nové Zlaté a Temné časy, nový městský systém Loajality a nové Guvernéry k nasazení do měst," vysvětluje tisková zpráva Cenegy Czech.

Dále do hry přináší 9 nových vůdců a 8 nových civilizací, včetně fanoušky oblíbeného vůdce jménem Shaka v čele civilizace Zulu a dále vůdce jménem Genghis Khan v čele Mongolska. Z nových vůdců se můžou hráči těšit například na neotřesitelného Queen Seondeoka v čele Koreje a na Roberta Bruce vedoucího Skotsko.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna