Že v květnu vyleze přídavek Gods of Mars, který bude mít podobnou strukturu jako Curse of Osiris, to jsme už věděli. Avšak nyní Activision na fiskální konferenci potvrdili pro Destiny 2 (Alza.cz), prý největší PC start v jejich historii (měřeno počtem prodaných kusů), ještě něco dalšího.

1

Na konec letošního roku počítají s vypuštěním zásadního datadisku pro tuto sci-fi onlinovku, což patrně zahýbe hodnotou jejich akcií, takže by to investoři měli brát v potaz.

Zatím bohužel neznáme žádné detaily ani název, ale jisté je, že to bude něco většího jako minule The Taken King pro první díl série. A také že to nebude zahrnuto v rámci Season Passu, čili bude to vyžadovat novou koupi.

Destiny 2 bylo přijato kladně, leč poslední dobou trpí nedostatečným přísunem dalšího obsahu, který by hráče přinutil se ke hře často vracet.

Odcházející šéf Activision Publishing Eric Hirshberg uvedl, že start hry považují za velmi úspěšný a že zažil vysokou úroveň zapálení hráčů v úvodních měsících po vydání. Také přiznal, že snaha Bungie, aby šlo o menší "grind" záležitost, narazila na některé předpokládané potíže - že hardcore fanoušci zkonzumovali obsah rychleji než minule, takže volají po nových výzvách. Nadšení nevyvolaly ani restrikce ohledně zákazu přispívání do diskusních fór pro ty, kteří dosáhli určitého místa ve hře.

2

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama