Rare a Microsoft zveřejnili hardwarové nároky PC verze Sea of Thieves (Alza.cz), kter0 jsou jedny z nejpodrobnějších v poslední době. Dozvíte se tam vše, ať už chcete hrát v kterémkoli rozlišení či v 30 fps nebo 60 fps.

1

Tahle pirátská námořní onlinovka jinak bude obsahovat mikrotransakce. Naštěstí nepůjde o nenáviděné lootboxy, které by mohly pokazit spravedlivost, nýbrž o prémiový obchod přímo ve hře s kosmetickými věcmi. Nestane se tak ovšem hned při březnovém startu.

"Chceme, aby jedinou věcí, o které se lidé v souvislosti se Sea of Thieves bavili, je to, jaké dobrodružství zažili," řekl Eurogameru šéf studia Craig Duncan.

Utrácení skutečných peněz bude jen volitelné pro toho, kdo po tom vyloženě touží, tzn. nic, do čeho by vás hra násilím nutila.

Jednou z prvních koupitelných věcí budou virtální mazlíčkové, kteří budou fungovat jako kterákoli jiná výbava, čili jde o fyzické objekty, které mohou být v držen nejen jejich majitele, ale i ostatních hráčů. Takže třeba pořízení opičky jedním členem posádky zabaví i ostatní živé námořníky na palubě.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

RECENZE startovní podoby Sea of Thieves

Sandboxové hraní jinak. Jen pojďte, voda je báječná!

Muzeum pirátů ze Sea of Thieves

Filmeček + přibalení i v ČR.

Startovní sestřih Sea of Thieves

+ vše, co jste chtěli vědět.

Proč Dan Vávra odřekl přednášku v Barceloně?

Nesnášejí ho ženy a urážely ho.

Poslední

Proč Dan Vávra odřekl přednášku v Barceloně?

Nesnášejí ho ženy a urážely ho.

UbiSoft zve na svou E3 2018 konferenci

Bude několik překvapení.

Hardwarový týdeník hráčů - 20/2018

Nejmenší 15,6” notebook, next@Acer, recenze Genesis křesla...

Reklama