"Mělo to šmak takového pracoviště, kde všichni jedou na 100% a neřeší některé drobnosti, jako účes nebo dokonale vyvětranou místnost. Stejně tak mám pocit, že část týmu za těch 5 let zestárla o 10 (kromě Martina Klímy, který podle mě vypadá od roku 1848 úplně stejně). Slyšel jsem z jejich úst o téměř půlročním crunchi - pro mě jsou to všechno známky, že na tom nechali duši a kus života," komentoval moderátor Mikoláš "Tukan" Tuček svou nedávnou návštěvu Warhorse.

Pro ně dnes nastává velký den, jelikož v těchto hodinách vychází (na Steamu se celosvětově odemyká) jejich Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), což připomíná startovní trailer:

Možná i díky tomu se tam nyní středověké RPG z českého prostředí vyhouplo na první místo globálního žebříčku prodejnosti, když konečně dokázalo předhonit fenomén PlayerUnknown's Battlegrounds i jinou novinku Civilization 6: Rise and Fall (nedávno bylo maximálně na třetí příčce).

1

Tvůrci z karlínského studia tak mají o důvod více k oslavám, které se konají na několik etap, ať už to je se skleničkou designérů v kancelářích, na privátní párty se všemi, kteří se na hře podíleli, nebo na veřejné akci v holešovickém showroomu Alza.cz.

Přihazujeme ještě pár souvisejících snímků od lokalizačního manažera Comgadu, tedy distributora, který Kingdom Come v ČR zajišťuje a má v současnosti velmi napilno:

- komentáře (19)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Přehled ocenění Kingdom Come ze světa

Chlubící trailery dle zemí.

Demo české nezávislé hry Beware ke stažení

Ježdění autem ve stylu 70. let.

DoporučenoRECENZE Detroit Become Human CZ

Když roboti začnou projevovat city.