Oznámení Assetto Corsa Competizione

Licencované realistické závody.

Nastal čas vrátit se na trať. Kunos Simulazioni a 505 Games dnes ohlásili nové závody Assetto Corsa Competizione, které drží oficiální licenci BLANCPAIN GT SERIES, čili mají název dle švýcarského výrobce hodinek jako skutečná soutěž organizovaná SRO Motorsports Group.

Tento nástupce oceňované hry Asseto Corsa poběží na Unreal Engine 4 a vyjde v létě na Early Access na Steamu - oznamovací trailer:

"Díky výjimečné úrovni simulace se hráči ponoří do unikátní atmosféry těchto GT3 Series, kdy si to rozdají s oficiálními jezdci, týmy, vozy a okruhy, při snaze o maximální přesnost, věrné počasí a důraz na detaily, což definuje nové standardy v realistických vtahujících závodech," praví tisková zpráva.

Usednete tak za volant Ferrari, Lamborghini, McLarenů a dalších prestižních GT vozů zpracovaných v maximální kvalitě, což se bude týkat i animací mechaniků v boxech. Později ve finální verzi přibudou pokročilé multiplayerové funkce, včetně systému hodnocení jezdců, který zohlední individuální výkony a chování na trati.

1
2
3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna