Cyberpunk 2077 ambicióznější než Zaklínač 3

Co utrousil šéf CD Projektu Red?

Když se vývoj tak ukrutně vleče a údajně se dříve potýkal s četnými problémy (které by již nyní měly být zažehnány), takže stále není co ukázat ani nelze mluvit o konkrétních herních vlastnostech, přestože na nich momentálně dělá 300 lidí (3x více než na kartičkách Gwent), nezbývá CD Projektu Red než tlachat naprázdno.

1

Jeho šéf Adam Kicinski vystoupil na herním semináři Pareto Securities, kde přesto pronesl pár výroků, které stojí za zmínku:

"Cyberpunk 2077 je pro nás nový Zaklínač 3 (Alza.cz), ale je ještě ambicióznější. Chceme vytvořit novou blockbusterovou sérií, která je opravdovým RPG."

Dodal, že pracují v novém futuristickém univerzu, o němž jsou přesvědčeni, že bude pro hráče (nejen pro milovníky RPG) velmi přitažlivé.

"Tak jako v případě série Zaklínač bude hra určena pro dospělé publikum. Její ručně vytvořená, detailní, s oteřevným světem a hratelností s otevřeným koncem," láká CEO polské firmy.

Jinak potvrdil, že Cyberpunk 2077 dovolí vydat i na Steamu, ačkoli je pro ně největší dojnou krávou jejich vlastní digitální distribuce GOG, kde se nemusí dělit s Valve o tržby. GOG prý v první polovině roku 2017 dosáhl významného růstu tržeb, zejména z Gwent.

Spekulace o údajné přítomnosti nové hry na E3 2018, kde má být prý ukazována novinářům za zavřenými dveřmi, nechal bez komentáře. Marketingovou kampaň prý začnou, až nastane vhodná doba, a prý si ji určitě všimnete.

Zaklínače 4 prý vytvořit nemohou, protože od začátku byl zamýšlený jako trilogie. Netvrdí tím však, že by se k sérii Zaklínač 3 nikdy v budoucnu nevrátili, v současné chvíli se však soustředí jen na Cyberpunk a Gwent.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna