To bylo řečí, jak se žádné pokračování údajně nepřipravuje a jak se nadále budou všichni soustředit jen na přetrávávající podporu jedničky (Alza.cz). Kdepak, pravda je někde úplně jinde, bylo to jen tahání za nos....

1

UbiSoft dnes oficiálně ohlásil The Division 2, což se krátce stalo po předčasném úniku plánované tiskové zprávy na veřejnost.

Na to, že šlo svého času o největší start nové značky pro tohoto francouzského vydavatele, je oznámení nečekaně slabé až chabé. Žádné detaily, žádné obrázky ani filmeček, dokonce ani teaser či nastínění data vydání, jak by se pro takovou událost slušelo a patřilo.

"Ano, tým Massive Entertainment pracuje na pokračování The Division, ale zároveň se bude stále snažit, aby v dohledné budoucnosti nadáele zajišťoval podporu prvního dílu, včetně speciálního patche pro Xbox One X s rozlišením 4K a minimálně ještě dvou větších updatů."

Dvojka pošlape na aktualizované verzi vlastního Snowdrop enginu, plnohodnotně bude představena až na červnové výstavě E3 2018. S vývojem vypomáhají pobočky UbiSoftu v Annecy, Redstorm, Reflections, Bukurešti a Šanghaji.

Comments (3)

Hide low-scoring comments
Pořadí
Threading

Související obsah

DoporučenoRECENZE The Division po dvou měsících hraní

Složitý porod přímého konkurenta pro Destiny.

20 milionů hráčů The Division

Oslavuje je infografika.

Poslední

Technologie NVIDIA RTX oficiálně a tech-demo od Remedy

Realizuje sen o vykreslování v reálném čase.

SPECIÁL Far Cry 5: Osobnost kultu - kde hra čerpala inspiraci?

Jak může někdo v reálu obsadit americké městečko.

VideoVideosrovnání Asssassins Creed Rogue

PC vs. "remaster" na PS4 a X1.

Reklama