Zhruba od půlky minulého měsíce se spekulovalo o prapodivném nálezu GTA 5 Premium Edition (Alza.cz) v reakci na její výskyt na online-shopech či v databázích ratingových organizací, naposledy tento víkend v Jižní Koreji.

1

Nyní britské Kotaku ze svých dobrých zdrojů zjistilo, co v re-edici tohoto rekordního bestselleru vlastně najdete. Bude to obsah, jaký se dopředu všeobecně předpokládal, žádné překvapení se nekoná, bohužel ani převratné novinky či něco navíc.

Vedle základního Grand Theft Auto 5 s posledním updatem půjde hlavně o uplynulé čtyři roky přídavků do GTA Online, které už nebudete muset stahovat, ale najdete je pohodlněji na disku, což není na škodu.

Hlavním lákadlem a tím, co dovolí udržet původní cenu či ji navrátit po slevách, je zahrnutí Criminal Enterprise Starter Packu, který jinak vyšel coby placené DLC loni v prosinci a jsou v něm věci v hodnotě $10,000,000 GTA dolarů. Jak známo, jde o další dopravní prostředky, nemovitosti, zbraně, oblečení či tetování.

Premium Edition měla vylézt 23. března, ale prý došlo k posunu na duben, proto stále nemáme oficiální ohlášení od Rockstaru. Jeho úmyslem prý je nahrazení dosavadní verze GTA5 v obchodech, když bude re-edice stát stejně jako originál, takže vše proběhne asi poměrně svižně.

Comments (2)

Hide low-scoring comments
Pořadí
Threading

Související obsah

DoporučenoROZDÍLOVÁ RECENZE Grand Theft Auto 5 PC

Tentokrát už výborná konverze, která chutná jak zamlada.

TÉMA: Vítejte na novém Eurogameru

Pár slov o změnách a cílech EG12 - těšíme se na vaše ohlasy!

Podpora Ansel do Kingdom Come a Battlefront 2

Ovladače i pro Sea of Thieves.

Poslední

TÉMA: Vítejte na novém Eurogameru

Pár slov o změnách a cílech EG12 - těšíme se na vaše ohlasy!

Podpora Ansel do Kingdom Come a Battlefront 2

Ovladače i pro Sea of Thieves.

Technologie NVIDIA RTX oficiálně a tech-demo od Remedy

Realizuje sen o vykreslování v reálném čase.

Reklama