Na exkurzi po fiktivním muzeu pirátů vás vezme nový reklamní spot s živými herci a s vystaveným krakenem v obřím akváriu, přičemž jeho humor je podobný tomu ve hře, takže spolu bezvadně ladí (pokud by to byli skutečně legendární piráti, asi by neskončili právě zde v muzeu, že...). Vše se samozřejmě děje k příležitostí zítřejšího vydání Sea of Thieves (Alza.cz) pro Windows 10 PC a Xbox One.

Domácí pobočka Microsoftu jinak dnes dodatečně oznámila, že ta akce z konce minulého týdne ve světě se týká i České republiky - předáváme slovo tiskovce:

Není lepšího místa, kde byste mohli nastartovat dobrodružnou kariéru piráta, jako právě na konzoli Xbox One X společně s hrou Sea of Thieves. U příležitosti jejího uvedení na platformy Xbox One a počítače s Windows 10 s potěšením oznamujeme, že s koupí nové konzole Xbox One X, která se prodává za odhadovanou maloobchodní cenu 13490 Kč, získáte digitální kopii Sea of Thieves úplně zdarma. Prodejní akce poběží od 20. března do 1. dubna u vybraných obchodních partnerů.

Na otevřené moře můžete rovněž vyplavat i s balením Xbox One S Sea of Thieves, které je v prodeji za odhadovanou maloobchodní cenu 7699 Kč a obsahuje konzoli s 1 TB pevným diskem, bezdrátový ovladač Xbox a zkušební konta služeb Xbox Live Gold a Xbox Game Pass na jeden měsíc.

V Sea of Thieves se můžete přidat k přátelům, sestavit posádku a stát se pirátskou legendou. Programy Xbox Play Anywhere a Cross-Play se postarají o to, že se budete bavit společně bez ohledu na preferovanou platformu. Na Xbox One X si navíc užijete hru i v nativním 4K rozlišení. Sea of Thieves podporuje vysoký dynamický kontrast (HDR) na Xbox One X i Xbox One S.

Že mají Rare smysl pro humor, dokázali i "speciálním" Day One patchem pro Sea of Thieves, po jehož aplikaci by in-game obchod vypadal takto:

Reklama