Spekulace: Assassins Creed 2019 v Řecku

Nová šeptanda.

Liam Robertson, který měl dříve v předstihu správné informace o LEGO The Incredibles i o Assassins Creed Origins včetně jeho pracovního názvu (Alza.cz), přišel v noci na dnešek s novou šeptandou o příštím dílu této veleúspěšné série.

1

Podle něj letošní podzim opět vynechá, aby se vrátila v plné síle v roce 2019 v pokračování pouze z prostředí Řecka. Zjistil to od svých zdrojů, které mu prozradily, že hra vešla do plné výroby už začátkem roku 2017, tedy ještě před dokončením Origins.

O prostředí Řecka se spekulovalo již dříve, když mělo být jednou z lokací Origins, ale pak prý padlo rozhodnutí schovat si ho raději na celou hru. Ta má opět vzniknout jen pro PC, PS4 a X1, zatímco majitelé Switch mají mít smůlu kvůli velké rozloze herního světa.

Řecko by skýtalo i fajn možnost pro navázání na Egypt v naučném Discovery módu, který se stal oblíbený zejména mezi nehráči.

Ostatně, umělecký ředitel vývojářů Raphael Lacoste byl před dvěma lety na dovolené právě v Řecku a možná to nebyla náhoda, dodal autor na ComicBook.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 28. února

Kytara DOOM, obnovení her i po restartu, zdarma Black Desert Online, nález v Call of Duty...

Pokračování Man of Medan - Little Hope - venku už v létě

Druhý díl The Dark Pictures Anthology v detailech + video.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna