Videosrovnání Asssassins Creed Rogue

PC vs. "remaster" na PS4 a X1.

Je tu obdobně sporný případ jako Burnout Paradise Remastered. Spíš tedy máme tu čest s rychlovkou v duchu "vezmeme PC verzi a uděláme z ní jakoby remaster pro současné konzole, pro něž dosud hra neexistovala" než s něčím, co by každý musel ihned pořídit.

Z videosrovnání mezi PC originálem Assasins Creed Rogue (na maximální detaily a 4K rozlišení) z roku 2014 a v těchto dnech vycházejícího remasteru na PS4 Pro (Alza.cz) jasně vyplývá, že změny jsou jen velmi drobného rázu. Pod tím si představte pouze trochu lepší úroveň detailů a volumetrickou mlhu, jinak se žádného extra pokroku za ty čtyři roky nedočkáte, což je vlastně i logické vzhledem k tomu, kdy přišla na trh konzole PS4 (prakticky v tu samou dobu).

Zklamáním je především fakt, že UbiSoft nerozběhl hru na PS4 Pro v 60fps, jak by se na tak starou hru slušelo, tudíž předělávka jede pouze v 30 snímcích za vteřinu. Proto lze konstatovat, že celkovým vítězem stále zůstává původní PC verze.

Níže ještě druhé videosrovnání X360 originálu s Xbox One a Xbox One X verzemi, z nichž ta nejnovější běží v něčem, co lze nazvat "nestabilních 60fps".

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna