V den uvedení Sea of Thieves (Alza.cz) si Nvidia připravila pro hráče Game Ready ovladače splňující certifikaci WHQL od společnosti Microsoft, které jim prý poskytnou nejlepší možný zážitek. Programátoři prý pracovali do poslední možné minuty, aby optimalizovali výkon a hratelnost.

Jinou novinkou ovladačů 391.24, které si můžete stáhnout odsud, je podpora Nvidia Ansel ve Star Wars Battlefront 2, kam by měla přibýt zítra. Již brzy najdete Ansel také v českém RPG Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), vedle Pure Farming 2018 a Q.U.B.E 2.

Jak známo, využitím nástrojů Ansel v režimu Arcade máte možnost pořídit screenshot akce z jakéhokoli úhlu, přidat různé filtry, vyladit vzhled, uložit jej ve vysokém rozlišení nebo 360° formátu a vytvořit tak ohromující a unikátní herní fotografii.

S příchodem tohoto ovladače Game Ready byla rozšířena podpora titulů funkce Nvidia Highlights: přírůstky tvoří Call of Duty WW2 a Tekken 7.

Nvidia Highlights automaticky zaznamenává nejlepší momenty ve hře pomocí videa a screenshotu. Díky přímé integraci do hry je možné s precizní přesností zachytit magické momenty ve hře, ať už se jedná o souboj s bossem nebo jinou pěknou akci. Jakmile je herní seance u konce, Highlights vám automaticky ukáže záznamy, které si můžete snadno zopakovat nebo sdílet se svými přáteli na Facebooku, YouTube nebo Imgur.

Reklama