Nezvykle až ve dvě hodiny ráno dopsal a rozeslal PR manažer Warhorse Tobi tiskovku o velikonočním patchi pro Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), který přináší několik tématických i jiných novinek.

Dosavadnímu holobrádkovi Henrymu začnou ve hře růst vousy (podobně jako v Zaklínači 3) a vlasy, které si v lázních může nechat upravit, čímž se vedle změny vzhledu zvýší jeho charisma. Novinkou jsou i dodělání nepřítele z lístosti bez použití zbraně.

Aktuální Velikonoce reprezentují nová zbraň v podobě pomlázky a velikonoční vajíčka, včetně jednoho zlatého, která budete hledat v časově omezené události.

Tento již vypuštěný patch 1.4 v PC verzi (na konzolích později) dále opravuje přes 200 chyb v questech. Některá NPC, která zemřela kvůli chybám s fyzikou, vstala z mrtvých. Lukostřelecká soutěž v Ratajích nad Sázavou už funguje na pokročilou obtížnost, i bylo vyřešeno ukládání v questu "House of God".

Třešničkou na dortu je pak první DLC zdarma - HD Texture and Audio Pack, který zlepšuje vizuální a zvukový zážitek, včetně anglického, německého a francouzského dabingu.

Reklama