Pohled na samostatný The Elder Scrolls Online: Summerset

+ Skyrim VR pro PC venku.

Nedávno ohlášené velké pokračování Summerset ze ságy The Elder Scrolls Online (Alza.cz) se nám dnes představuje v debutovém videu z hraní, v němž DualShockers zaznamenali nový tutoriál.

Naučí hráče vše, co potřebují vědět před nadcházejícím dobrodružstvím. Důležité totiž je, že nebude nutné vlastnit předešlé přídavky či základní hru TESO, která je automaticky součástí balení se Summerset, což je určitě fajn.

Veteráni The Elder Scrolls Online si budou moci upgradovat svou stávající postavu a vzít ji na nový ostrov, bez ohledu na její level, kterému se přizpůsobí úvod hry a tuhost nepřátel.

A když je řeč o téhle slavné sérii od Bethesdy, hodí se vědět i to, že singleplayerový Skyrim VR je ode dneška k dispozicii pro hráče s virtuální realitou na PC (předtím byl dostupný od listopadu jen na PS4).

K hraní této plné verze legendárního RPG se zabudovanými rozšířeními (Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn DLC) potřebujete buď headset HTC Vive či Oculus Rift. Cena této verze na Steamu je stanovena na vysokých 60 eur - březnové video:

HW nároky Skyrim VR PC nejsou zase tak krvavé: minimálně Windows 7/8.1/10 (64-bit verze), Intel Core i5-6600K či AMD Ryzen 5 1400, 8GB RAM, Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 480 8GB a 15GB místa na harddisku.

Reklama

Související obsah

Nabušený duben s Games with Gold

Microsoft nadělil dvě lákavé hry.

Odklad Cyberpunk 2077 o pět měsíců

Žádný duben + dopady na celou branži.

Red Dead Online si nově zahrajete v roli pašeráka alkoholu

Oznámeno zásadní rozšíření i s příběhovými misemi.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna