Samotná hra sice bohužel češtinou opatřena nebude, nicméně domácí distributor Comgad přeložil aspoň poslední příběhový trailer Vampyr (Alza.cz)

Verzi s českými titulky můžete za doprovodu strašidelné verze skladby (Don't Fear) the Reaper zhlédnout zde:

Toto chystané akční RPG od studia DONTNOD Entertainment vyjde 5. června na PlayStation 4, Xbox One a PC. Doktor Jonathan Reid se vrací z přední linie do válkou a nemocí zpustošeného Londýna a probouzí se do světa plného pekelných příšer, tajemných spolků a honů na upíry.

Ve hře Vampyr (HW nároky) hrajete za londýnského doktora Jonathana Reida, který byl ihned po svém návratu z velké války proměněn na upíra. Svět, který znal, je v troskách a Reid odhaluje existenci nového temného světa, kde spolu ve stínech žijí nadpřirození tvorové a členové tajných spolků.

Coby novopečený upír stižený neuhasitelnou žízní po krvi se Reid pokouší vyložit si nadpřirozeno tím nejlepším způsobem, který zná: racionálním uvažováním. Ale mezi podivnými spolky, záhadnými vraždami a chystaným velkoplošným honem na upíry budou jeho vědecké závěry čelit té největší zkoušce. Kupředu ho žene osobní touha zjistit, kdo způsobil jeho proměnu a proč, a tak pokračuje v pátrání po léku na zhoubnou nemoc, která decimuje obyvatele města.

Přitom se ale musí vypořádat se svou povahou krvesaje a se strašlivým nutkáním krmit se na těch, které přísahal chránit... Konzolové verze budou v prodeji za 1649 Kč, verze pro PC za 1399 Kč.

Reklama