Zatímco Dan Vávra s rodinou odjel na více než zaslouženou dovolenou, v hlavě mu asi ještě i u bazénu stále rezonují stížnosti nespokojených konzolistů, kteří si myslí, že si z nich snad Warhorse dělají blázny, vzhledem k opětovným odkladům aktualizací.

Velikonoce jsou totiž dávno pryč a oni stále ještě nedostali ten slíbený velikonoční update Kingdom Come Deliverance ( Alza.cz), který mají PCčkáři k dispozici už dávno.

Studio proto oficiálně informovalo, že patch 1.4.3 byl v pátek 13. dubna odeslán na certifikaci do Microsoftu. Výhodou je, že již v sobě obsahuje všechny hotfixy, které PCčkáři dostávali postupně, čili xboxáři dostanou rovnou tu opravenou, lepší verzi patche. Jak víme, certifikace obvykle trvá tak týden, čili někdy v příštím týdnu by měl být konečně ke stažení.

Oproti tomu na PS4 updatu se stále pracuje, čili nevyjde dříve než koncem dubna, což rozčiluje některé hráče na Twitteru, kterým Dan Vávra odpověděl toto:

"Někdy v životě se stává, že z ničeho nic nastanou úplně nepředvídatelné potíže, navzdory předpokladům všech, a jejich řešení není záležitostí minut, nýbrž spíš dnů. To je to, co se stalo, důvod, proč byl patch odložen. Nikdo vám nelhal."

- komentáře (8)

Hide low-scoring comments
Pořadí
Threading

Související obsah

Přehled ocenění Kingdom Come ze světa

Chlubící trailery dle zemí.

Jak dlouhé bude Agony

A jak moc bylo zcenzurováno.