Zatímco Dan Vávra s rodinou odjel na více než zaslouženou dovolenou, v hlavě mu asi ještě i u bazénu stále rezonují stížnosti nespokojených konzolistů, kteří si myslí, že si z nich snad Warhorse dělají blázny, vzhledem k opětovným odkladům aktualizací.

Velikonoce jsou totiž dávno pryč a oni stále ještě nedostali ten slíbený velikonoční update Kingdom Come Deliverance ( Alza.cz), který mají PCčkáři k dispozici už dávno.

Studio proto oficiálně informovalo, že patch 1.4.3 byl v pátek 13. dubna odeslán na certifikaci do Microsoftu. Výhodou je, že již v sobě obsahuje všechny hotfixy, které PCčkáři dostávali postupně, čili xboxáři dostanou rovnou tu opravenou, lepší verzi patche. Jak víme, certifikace obvykle trvá tak týden, čili někdy v příštím týdnu by měl být konečně ke stažení.

Oproti tomu na PS4 updatu se stále pracuje, čili nevyjde dříve než koncem dubna, což rozčiluje některé hráče na Twitteru, kterým Dan Vávra odpověděl toto:

"Někdy v životě se stává, že z ničeho nic nastanou úplně nepředvídatelné potíže, navzdory předpokladům všech, a jejich řešení není záležitostí minut, nýbrž spíš dnů. To je to, co se stalo, důvod, proč byl patch odložen. Nikdo vám nelhal."

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

RECENZE Kingdom Come DLC From the Ashes

Nešťastné načasování obnovy Přibyslavic.

Vzniká oficiální artbook ke Kingdom Come

250 stran nahlédne pod pokličku.

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2018

Voda vs. vzduch. RTX 2060 na fotkách. Cross-play revoluce?

Poslední

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2018

Voda vs. vzduch. RTX 2060 na fotkách. Cross-play revoluce?

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Reklama