Rare chtějí dostát svým slibům s kontinuálními updaty úspěšných Sea of Thieves (Alza.cz) a tak představili svůj plán, jak budou hru v příštích měsících rozšiřovat.

Do konce dubna hodlají věnovat veškerý čas na naslouchání komunitě a řešení věcí, které si nejčastěji žádá, vysvětlili na homepage.

Od května se pak začnou soustředit na nový obsah, přičemž hlavním cílem má být dát prioritu těm prvkům, které hráče spojí dohromady, obohatí herní svět či nabídnou nové způsoby hraní.

První update The Hungering Deep tedy příští měsíc přinese novou počítačem řízenou hrozbu, která vyžaduje po posádkách, aby jejich členové spolupracovali a porazili ji. Součástí má být nový předmět a nový mechanismus.

V létě se pak dočkáme dalšího updatu, Foresaken Shores, ve kterém budete prozkoumávat novou část herního světa, zatímco v Cursed Sails se musíte ubránti další AI hrozbě, vedle přidání nového typu lodi. Fanoušci si často přejí loď jen pro tři hráče, namísto současných variant pro dva či pro čtyři.

Další rozšíření se pak objeví během podzimu a zimy, když společné mají mít to, že budou zdarma a vezmou vás i do nového typu prostředí. Suma sumárum půjde celkově o šest přídavků do konce 2018 a pravidelné události týden co týden.

Reklama