Dost bylo Early Access, řekl si Funcom a oznámil, že jeho survival-budovací onlinovka v otevřeném světě Conan Exiles (Alza.cz) se přehoupne do finální verze, po čtrnácti měsících v předběžném přístupu.

Dojde k tomu přesně 8. května na PC, PS4 a X1, pro což vznikl nový odpočítávací trailer:

Finální verze přinese spoustu změn: překopaný systém boje s novými typy útoků zbraněmi, nová prostředí sopky a bažiny, útoky od NPC postav na vaše zámky či města, předělaný systém atributů, konec postupného uzdravování se (namísto toho musíte jíst jídlo a pít lektvary), rychlé cestování či jiné vybalancování kreatur.

Hra vyjde jak digitálně, tak krabicově (za 50 dolarů), a kdo si ji předobjedná, dostane nějaký exkluzivní předmět pro start.

Vedle toho bude ve vybraných obchodech k dispozici limitovaná sběratelská edice, která obdaruje spoustou fyzických bonusů: 15 cm vysokou figurkou Conana vymodelovanou dle postavy ve filmečku, barevný komiks ve spolupráci s Dark Horse Comics, tři soundtracky (i z předešlých her Age of Conan: Hyborian Adventures a Rise of the Godslayer), artbook, tištěnou mapu herního světa plus digitální komiks a knížečku.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Zpět ke kořenům survival hororu v Daymare 1998

Od bývalých tvůrců Residenta a Ancestors Legacy.

Víte, co si přeje k Vánocům opravdový hráč? My ano

Leckdy přehlížený kus vaší stanice.

Aktualizace systému Nvidia Shield TV

S podzimními hrami do GeForce Now.

Reklama