- Do světa grafických karet by se měl chystat třetí hráč a není to nikdo jiný než Intel. Firma původně připravovala grafiky pouze pro datová centra, nově má ale chystat také druhou produktovou větev těch herních. Ještě si ale pár let počkáme.

- Western Digital začne prodávat rychlé NVMe SSD formátu M.2, které je speciálně určeno náročným hráčům, kteří ocení vysoké přenosové rychlosti. Patří do řady Black a budete si moci vybrat z různých kapacit, včetně 1 TB, který se chlubí dlouhou výdrží.

- Výrobce Zalman se připomněl světu periferií a uvedl nový budgetový headset HPS500. Ten staví na základech prodejně velmi úspěšného HPS300 a přináší třeba upravenou konstrukci nebo oživení designu stříbrnými prvky. Můžete ho mít za pár stovek.

1

- HP na léto plánuje oživení řady Pavilion Gaming, která je na rozdíl od Omen by HP, určena pro méně náročné hráče. Do řady přibudou dva nové desktopy a jeden notebook, vše v několika rozdílných konfiguracích. Novinky doplní ještě 32" monitor s HDR a podporou AMD FreeSync.

2

- V aktuální recenzi si můžete přečíst, jak dopadla nejnovější klávesnice od MSI - model Vigor GK80. Výrobce ukazuje, že pro vyrobení propracované mechaniky není třeba dlouholetých zkušeností a směle může konkurovat zavedeným značkám.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2018

Voda vs. vzduch. RTX 2060 na fotkách. Cross-play revoluce?

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Poslední

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2018

Voda vs. vzduch. RTX 2060 na fotkách. Cross-play revoluce?

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Reklama