Nevíme, čím přesně to je, ale stává se to čím dál černější kaňkou na kráse Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), speciálně s přihlédnutím k převažujícím konzolovkám v odbytu krabicovek.

Možná se to děje i u jiných her, ale tam nepoužívají tvůrci tak otevřenou komunikaci vůči hráčům. Nebo se to u nich neděje, protože nejsou tak komplexní, případně mají vývojáři více zkušeností?

1

Tak či onak, slibovaná aktualizace českého středověkého RPG pro konzole nevyjde ani tento týden, jak bylo slíbeno po nepředvídatelných komplikacích, nýbrž až někdy později. Warhorse totiž prý museli zrestartovat certifikační proces u Sony a Microsoftu, tudíž půjde znovu minimálně o nějakých sedm dnů.

"Bylo to obtížné rozhodnutí. Omlouváme se! Víme, že na to čekáte velmi dlouho. Kvůli restartu certifikace dojde k odkladu patche 1.4.3 na příští týden na všech platformách," uvedl tester kvality Jan Rucker z pražského studia na Twitteru.

Čili majitelé konzolových verzí dostanou ten velikonoční patch, včetně řady klíčových oprav, až s měsíčním zpožděním oproti PCčkářům. Nicméně zase to je lepší, než pokud by jim nějaký nepovedený update hru úplně rozbil či znemožnil pokračovat ze stávajících rozehraných pozic.

- komentáře (6)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah