Krabicové Thrones of Britannia dostupné jen po omezenou dobu

+ startovní trailer.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se Sega Europe oznámila, že koncem minulého týdne vstupila do prodeje první strategická hra z nové Total War ságy - A Thrones of Britannia (Alza.cz), která navíc nabízí české titulky.

Možná však nevíte, že krabicová limitovaná edice za 699 Kč bude k dispozici jen po omezenou dobu. Až ta uplyne či se vyprodají alokované kusy, fyzické bonusy z ní už jen tak neseženete a budete odkázáni jen na digitálku.

Limitovaná edice obsahuje nabídne embosovaný steelbook, oboustranný plakát s mapou a 5 kartiček s herní tématikou.

1

Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingů si na ní vylámala zuby. Spráskaní, leč dosud nezlomení severští vojevůdci drží pozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu míru.

Králové Anglie, Skotska, Irska a Walesu z celého rozděleného ostrova tuší, že se schyluje ke změně. Změně, která skýtá příležitost. Budou se podepisovat dohody. Přijde válka. Osud bude vrtkavý a bude se o tom vyprávět. To vše v sáze, která mapuje vzestup jednoho z největších národů v dějinách.

Hra Thrones of Britannia je samostatná hra ze série Total War, ve které budete přepisovat důležitý historický milník, od kterého se bude následně odvíjet osud moderní Británie. V čele deseti hratelných frakcí musíte vybudovat a ubránit království v zájmu Anglosasů, gaelských klanů, velšských kmenů nebo vikingských osadníků. Utvářejte spojenectví, spravujte rozvíjející se sídla, budujte vojska a vypravujte se na dobyvačná tažení napříč tou nejdetailnější mapou, jaká se kdy v Total War objevila.

Naše recenze od Bergyho už brzy (vytípané obrázky z překladu), níže startovní trailer:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna