Bethesda tento týden oznámí něco nového s Falloutem

Zatím vydržte...

Tohle má potenciál stát se největší bombou výstavy E3 2018.

Bethesda dnes v podvečer nahodila "tajemný" teaser tweet, ve kterém vzkazuje, ať zatím zůstanete naladěni a ještě chvilku vydržíte...

Následovala to ta samá obrazovka, navíc ještě se známou figurkou z Falloutu, na oficiálním Twitch kanálu Bethesdy, který v době psaní těchto řádků sleduje skoro 100 tisíc lidí, přestože se tam (zatím) nic nehýbe. Tak silný zájem zpráva vyvolala.

1

Úplně stejným způsobem vábila firma na oznámení Fallout 4 na jaře 2015. Z toho mnozí vydedukovali, že může jít o Fallout 5, avšak zasazený do jiného sci-fi prostředí (cestování po planetách atd.) - viz ty spekulace o projektu s pracovním názvem Starfield, obdobě Mass Effect od tvůrců Fallout 4 pro letošní Vánoce.

Podle našich informací nepůjde o nějakou konverzi či odnož Fallout 4 pro Switch, ani o mobilní hru typu Fallout Shelter 2, ani o remaster Fallout 3 pro současné platformy, nýbrž o něco opravdu nového velkého. Něco, co bude hlavní hvězdou letošního podzimního lineupu Bethesdy, když RAGE 2 je vzdálenější.

Na přímé pokračování New Vegas 2 bychom si nevsadili, to by asi firma svěřila nějakému externímu studiu jako minule, jenže toto má být interně vyvinutý titul.

Na každý pád by tato nová hra měla být oznámena už tento týden (a na E3 konferenci Bethesdy z ní uvidíme více záběrů), takže se moc těšíme!

Reklama

Přeskočit na komentáře (9)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna