Dva miliony unikátů civěly na statický stream o Fallout 76

Avšak nemá být obdobou Rust.

Byl to velmi vydařený trolling. Pustit živé vysílání k oznámení nového Falloutu a po dobu čtyřiadvaceti hodin tam nic neukázat. Tedy krom sošky Pip-Boye a mihnutí se Todda Howarda.

Ten oznámil, že jejich statický stream "o ničem" přilákal dva miliony unikátních diváků. Docela pádný důkaz o síle série Fallout, nemyslíte? (malinko konkrétnější teaser trailer má k dnešku 7,5 milionu shlédnutí).

Jiná věc je, že pak mnozí diváci odcházeli zklamáni, že se v něm dlouho nic nedělo, což pak může ve finále ublížit přijetí Fallout 76 (Alza.cz), zvlášť když má být odbočkou od zavedené série s nějakými online prvky.

1

Že bychom úplně neměli věřit všem spekulacím z Kotaku, naznačil senior grafik postav David Mejilones ze studia Bethesdy.

Řekl totiž, že nepůjde o "Fallout Rust edici", jak to dosud vypadalo dle zjištění redaktora Jasona Schreiera z Kotaku, který mluvil o mixu mezi Rust, Ark Survival Evolved a DayZ, se stavěním základem a kooperativní hratelností. Nezbývá proto než vyčkat do výstavy E3 na řádné představení přímo výrobcem.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Half-Life: Alyx představeno, leč jen pro 1 procento hráčů

Trailer, obrázky, detaily, délka + a co ne-VR verze pro myš s klávesnicí?

Modeři dělají s Red Dead Redemption 2 PC psí kusy

Malý kovboj nebo naopak obří postava: vymakanější verze traineru.

Krásné momentky ze Star Wars Jedi: Fallen Order

Od profíků z Cinematic Captures.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna