Získejte první díl Red Dead Redemption zdarma při koupi Xbox One X

Nezvyklá prodejní akce Microsoftu.

Když se nad tím zamyslíte, není to od marketingu Microsoftu vůbec špatný tah, byť na druhou stranu zase dokládá, že teď nemá nic zajímavějšího k propagaci.

Potřebuje totiž zdůraznit, že první díl Red Dead Redemption si zahrajete pouze na jejich konzoli, nikoli na PlayStation 4, kde chybí režim zpětné kompatibility s původní PS3 verzí hry. Což je v době začínající mánie okolo nadcházejícího druhého dílu (Alza.cz) docela důležité.

"Pouze u vybraných prodejců získáte ode dneška do 10. června při koupi nové konzole Xbox One X hru Red Dead Redemption zcela zdarma," oznámila čerstvá tisková zpráva české pobočky MS.

"Pouze na Xbox One si můžete zahrát nejlepší hry minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Zahrajte si Red Dead Redemption prostřednictvím Zpětné kompatibility jako nikdy dříve v úžasném 4K rozlišení na Xbox One X.".

1

Tedy ne že by to bylo nějaké extra úžasné ušetření, když první díl RDR má nyní hodnotu pár stovek (dle Xbox Store přesně 599 Kč), spíš jde o to hlasité dání najevo, že na PS4 tenhle western nerozjedete.

Cena Xbox One X se bohužel zatím nijak nesnížila, stále je Microsoftem uváděna na té vysoké úrovni, leč na veletrhu E3 může dojít ke zlevnění: "Sledujte Blu-ray filmy a streamujte ve 4K rozlišení s úžasnou grafikou, podporou HDR i špičkovým zvukem a ponořte se do skutečných 4K herních světů na nejvýkonnější herní konzoli. Xbox One X je v prodeji za odhadovanou maloobchodní cenu 13 490 Kč."

Výrobce konzole dále vypíchl, že v nabídce Xbox je více než 100 her vylepšených pro konzoli Xbox One X, které byly aktualizované nebo vytvořené tak, aby využily potenciál nejvýkonnější konzole na světě. "S podporou vyšších rozlišení, s vylepšenými detaily, texturami a lepšími efekty tyto hry prý nikdy nevypadaly lépe".

0

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna