Tomuhle říkáme správné, byť odvážné načasování. Na dobu, kdy všichni potenciální zákazníci odjedou na prázdniny a ostatní hry se ji tak vyhýbají obloukem, vyplní mezeru mezi novinkami jedna nadějná předělávka, původně slíbená na 2. čtvrtletí.

Red Faction Re-Mars-tered Edition vyjde 3. července 2018 pro PC, PS4 a X1. Upřesnění data doprovodili THQ Nordic novým trailerem níže a slibem, že stávající majitelé hry z 2009 dostanou na Steamu update zdarma.

Nad rámec dřívějšího článku jsme se jinak dozvěděli pár techikálií: 4K podpora na PC, 60fps/900p na starém Xbox One a možnost výběru 30fps/4K na Xbox One X. Na PS4 Pro můžete hrát v 60fps/1500p či 4K v 30fps, na staré PS4 v 60fps/1080p.

Konkrétnější termín dostala i střílečka Insurgency: Sandstorm od New World Interactive. Na PC se objeví někdy v září, zatímco na konzolích byla odložena až na první polovinu 2019.

Pokud jste majitelem minulého dílu, máte na Steamu desetiprocentní slevu z ceny 30 dolarů a za předobjednávku dalších deset procent plus vstup do bety. V době startu budou ve hře jen tři MP módy (Push, Firefight, Capture the Base), jiné jako Outpost či Operation se nestíhají. Dodatečný obsah má být dávkován podobně jako u Day of Infamy, včetně podpory modů a Steam Workshopu, naopak loot boxy ani obchodování na Steam Marketplace se konat nebudou.

1
2
3
4
5

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah