UPDATE 23:00 - The Division 2 (Alza.cz) bylo až nečekaně podrobně představeno na xboxové E3 konferenci. Vyjde přesně 15. března 2019 pro PC, PS4 a X1, brzy se můžete přihlásit do bety.

V několika souvislých minutách z hraní byla speciální jednotka, jak postupuje Washingtonem D.C. za světla až k havarovanému letadlu Boeing 747 v prezidentské úpravě Air Force One. Má ulomený motor a nachází se poblíž Kapitolu. Prostředí na Snowdrop enginu je o třídu propracovanější než třeba v Anthem, např. hýbající se listy zahrady, voda či vánoční stromek. Efektní byl i pohled na mapu s plynulým přechodem, přestřelky jinak probíhaly tradičně s krytím za překážkami (kusy betonu).

Příběhové video pak nastínilo zápletku The Division 2: Washington D.C. sice je nejvíce chráněným městem v Americe, v případě útoku se otevřou podzemní kryty a nařídí se evakuace. Jenže nic nezastavilo virus a po 27 dnech město padlo. Amerika se tak ocitla na kolenou, přeživší hlídkují se zbraněmi na ulicích, komunity jsou neustále obléhány a šest měsíců po vypuknutí nákazy se rozhořela občanská válka. Jediný, kdo s tím snad něco zmůže, jsou agenti z The Division, ale otázkou je, jak vlastně zachrání národ, když nepřátelé přišli zevnitř...?

0

Původní článek 9:00 - jelikož se konference UbiSoftu koná až v pondělí večer, je v tuto chvíli tenhle únik velmi cenný.

Billboardy v prostorech výstaviště Convention Centre v Los Angeles vyzradily dějiště The Division 2.

Po New Yorku z jedničky zůstane hra na východním pobřeží Ameriky, protože bude zasazena do města Washington D.C. Je to jasné z dominanty budovy United States Capitol v pozadí nosného artworku.

Z něj navzdory rozmazání dále vyčteme, že ve hře bude moderní variace na kuši a také granátomet.

1

The Division 2 vyjde v březnu 2019 a má nabídnout více obsahu než první díl, leč zvolené prostředí nepůsobí zdaleka tak lákavě jako ikonický Big Apple.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama