Deck 13 a Focus Home Interactive na E3 2018 předvádí druhý díl The Surge (Alza.cz) za zavřenými dveřmi, odkud jsme zjistili první detaily.

Namísto útěku z industriálního komplexu tentokrát bude dějištěm město Jericho, které je mnohem větší a s více možnostmi. Ty začínají s vytvářením vlastní postavy. Určité části brnění jsou vhodné pro váš specifický herní styl, takže hrdina bude přesně dle vašeho gusta a reprezentuje to snahu autorů dát hráčům více svobody.

Město je obléhané, zuří nad ním bouřka a krom toho kreatury terorizují všechny obyvatele. Na místě jsou proto žoldáci, kteří mají hlídat uměle vytvořený park v centru a vy jednoho z nich vyzvete k duelu.

1

Každý nepřítel ve dvojce prý působí jako takový boss, ale klidně ho můžete nechat plavat a vrátit se k němu později, až si rozmyslíte taktiku. Lze útočit opět jen na určité části těla nepřítele, které když zničíte, budou jeho výpady pomalejší.

Nové části brnění vám dovolí odemknout další schopnosti, např. hledání skrytých nepřátel na scéně, což pak dovolí zahájit útok znenadání.

Hratelnost působí celkově dynamickým, plynulým dojmem, vše je o něco rychlejší než minule, inspirace Dark Souls zůstává. Vydání se plánuje na rok 2019.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

The Surge 2 oznámeno

Jinde než minule.

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama