Aktualizace War Thunder posunuje hranici technologie vozidel

Project X.

Společnost Gaijin Entertainment dnes vydala aktualizaci 1.79 Project X, letošní již druhý masivní update své hry s válečnou technikou War Thunder. Více než dvě desítky nových a přepracovaných bojových vozidel i letadel, masivní nová mapa pro kombinované bitvy zasazená do italského regionu Kalábrie, nová mapa „Ladožské jezero" pro vzdušné bitvy a kompletně přepracované zvukové efekty letadel: Projekt X přidává do hry enormní množství nového obsahu.

Aktualizace 1.79 také rozšiřuje řady moderních bojových vozidel až do období počátku 90. let. Jedněmi z nejmodernějších tanků ve hře jsou v tuto chvíli japonský Typ 90 Kjū-maru a pozdější modifikace německého Leopardu 2A4. Francii posílil tank AMX-40 a Sověti se vytasili s T-62M-1. Británie nasadila modernizovanou ženijní verzi tanku Centurion AVRE a Američané mají k dispozici dva (tehdy) soupeřící prototypy tanku XM-1 od firem Chrysler a General Motors, z jednoho z nich se později stal slavný M1 Abrams, který již ve War Thunderu najdete.

1

Projekt X přináší i hromadu nových letadel, jako je americký námořní proudový stroj  FJ-4B Fury, sovětský proudový bombardér IL-28Š, německý dvoutrupý těžký stíhač Bf 109Z Zwilling a také vůbec prvního zástupce čistě rumunské letecké produkce - stíhačku I.A.R. 81-C. Piloti War Thunderu navíc dostali do rukou zbrusu nový typ zbraně - na dálku ovládané letecké pumy, jejichž dráha letu může být po shozu mírně korigována, což dovolí lépe zasáhnout cíl na zemi. Perfektní zbraň proti plavidlům.

V hangáru nyní mohou hráči využít Analýzy ochrany. Tato funkce dovoluje zvolit si tank a prozkoumat všechna jeho slabá místa. Můžete si vybrat útočící tank, typ munice, vzdálenost střelby a úhel dopadu. Komplikovaný algoritmus pak zobrazí pravděpodobnost na odraz střely, případný průraz a jaké moduly tanku budou tímto zásahem poškozeny.

2

Všechny letouny ve War Thunderu, od dvojplošníků až po proudové stroje nyní mají nové zvukové efekty svých motorů, zbraní, různých mechanismů a dalšího. Zvukové efekty se mění v závislosti na zvoleném pohledu a pozici kamery. Uzavřený kokpit už nyní správně tlumí venkovní zvuky a dovolí pilotům lépe slyšet práci vlastního letadla, zatímco kulky a jiná letadla prolétající kolem zanechávají mnohem silnější dojem.

Více informací o aktualizaci War Thunderu 1.79 Project X najdete v oficiálním traileru a kompletní seznam změn pak na webu hry.

3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna