Důkaz o Red Dead Redemption 2 i pro PC

Neopatrný programátor.

Jako byste snad Rockstar Games neznali, pořád je to stejná písnička.

Budou se tvářit strašně vážně, že Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) cílí pouze na konzole, což PCčkáře rozpálí doběla, tak jako u prvního dílu, který se na počítače nikdy nedostal... Leč po pár letech vyměknou a slavnostně přinesou i PC verzi, aby hra žila dál svým životem díky modifikacím a Steamu.

Tenhle scénář se patrně bude opakovat i tentokrát, protože jeden neopatrný programátor Rockstaru ve svém profesním životopise na sociální síti LinkedIn uvedl, že v pobočce v Leedsu pracoval do loňského října i na PC verzi RDR2.

1

Nejde přitom o nějaký podvrh, kolegové z VG247 ověřili, že dotyčný skutečně v Rockstaru dělal, i je podepsán pod Grand Theft Auto 5 či L.A. Noire.

No a samotný fakt, že po zveřejnění tohoto nálezu byla zmínka o PC verzi u Red Dead Redemption 2 náhle odstraněna, de facto potvrzuje, že na tom asi něco bylo. Pokud tedy nešlo o chybu, jak se nám asi budou snažit namluvit Take 2. Ale víme o tom své, za pár let se pravda ukáže...

Více o hře: Mise ze speciálek Red Dead Redemption 2 nejsou součástí hlavního příběhu, Šéf Take 2 o údajné smrti singleplayeru: Jsou to jen výmluvy, PREVIEW Red Dead Redemption 2.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna