U jiných her už touto dobou, měsíc po vypuštění, většinou známe přesné plány přídavného obsahu a updatů. Ne tak ovšem u Detroit: Become Human (Alza.cz), přestože se dobře prodává.

Otázka, které čelil slavný designér David Cage v nedávném Reddit AMA, proto byla jasná: jak to vlastně bude s DLC pro tuto PS4 exkluzivitu a co hodlají podniknout dál?

"Máme u nás v Quantic Dream takovou politiku, že nikdy neděláme pokračování jen pro rychlé peníze, na to si našich fanoušků příliš vážíme. V rozhodování, co dál, se řídíme hlavně vášní. Jelikož jsme si však prací na Detroit nesmírně užívali, uvažujeme i o mnoha dalších příbězích, které v tomto světě mohou být odvyprávěny."

Cage dokonce už dříve, jen tak sám pro sebe, napsal příběhové pozadí pro všechny postavy ve hře, takže má velmi dobrou představu o tom, co zažili, než děj hry začal. Nic z toho zatím nenašlo uplatnění, ale budou se prý muset rozhodnout, co upřednostní - jestli hráči chtějí raději plnohodnotné pokračování s vyšetřováním Connora nebo spíš DLC o všech ostatních postavách.

Za pozornost stojí i nastínění dalších plánů tohoto kontroverzního francouzského studia, nad rámec Detroit, viz další odpověď tvůrce z AMA:

"Hrozně by mě už dlouho zajímalo vytvoření příběhové multiplayerové hry. Samozřejmě v tomto směru existují některé kreativní a technické překážky, které by se musely překonat, a také musíte mít správný příběh k odvyprávění, ale tenhle nápad mě opravdu vzrušuje. Jinou věcí je přesvědčení vydavatele (Sony), aby tomu dal zelenou, ale rozhodně jde o něco, co bych rád zkusil v blízké budoucnosti."

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah