Take 2 nepředpokládají, že by Red Dead Redemption 2 dosáhlo úspěchu GTA5

Vidí to realisticky.

Z tématu, které poslední dobou často rezonuje na pracovních obědech, se kupodivu vyklubalo oficiální vyjádření. Nepochází od nikoho menšího, než od samotného šéfa Take 2, Strausse Zelnicka.

Může tedy říjnové Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) dosáhnout podobného úspěchu jako Grand Theft Auto 5 nebo ho snad dokonce překonat?

Odpověď přímo od výrobce zní, že nikoliv. Zatímco často slýcháme, jak bude něco nového ještě větším trhákem než to minulé, Take 2 se sympaticky drží na zemi a neslibují nikomu hory doly, i protože by se to pak mohlo obrátit proti nim:

1

"Je obtížné představit si, že by cokoli bylo stejně úspěšné jako nejvíce ziskový zábavní produkt všech dob. Není realistické si myslet, že by se RDR2 prodalo téměř 100 milionů kusů jako GTA5," předpověděl Zelnick pro sesterský web Gameindustry.biz.

Jedním dechem však doplnil, že jsou přesvědčeni o tom, že RDR2 je výjimečným kreativním produktem, kterému se bude mimořádně dařit. Zajíce nicméně bude počítat až po honu. Zdůraznli, že nejprve novou hru Rockstaru musejí uvést na trh, aby zjistili, co si o ní myslí zákazníci, kteří vždy hlasují svými peněženkami.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna