Zlevnění Shadow of War o polovinu, dolů asi půjde i God of War

Trvanlivá hra nyní výhodně.

Nemáte-li v nejsušší měsíc roku (jak v přírodě, tak na nově vydané tituly) do čeho píchnout, tohle by mohla být vzhledem k vysoké trvanlivosti dobrá volba.

Jedna z nejprodávanějších her minulého podzimu, akční adventura Middle-Earth: Shadow of War (pokračování Shadow of Mordor) z otevřeného světa na motivy Pána Prstenů (recenze), je ve své základní edici zlevněna o téměř polovinu.

Na Alza.cz tak nyní dáte za PS4 či Xbox One verzi jen 899 Kč namísto původních více než patnácti stovek. PC verze klesla též, na 699 Kč.

O něco šla dolu cena i Silver edice, zatímco na zahraničním Amazonu lze sehnat výhodně také Gold edici, za pouhých 45 eur.

1

Něco podobného se nejspíš chystá ke God of War, hlavní jarní chloubě PS4 exkluzivit od studia v Santa Monice.

Někteří hráči totiž v diskusních fórech hlásí, že obdrželi od Sony speciální email (mimo běžný týdenní přehled), v němž nabízí link na slevu 25 %, která lze využít jak na standardní, tak na digitální deluxe edici. Dostat ho měli pouze vybraní majitelé PS4 v USA, určitě ne všichni.

Je to jasný signál, že patrně zanedlouho může dojít k nějakému přecenění i krabicovky, která se u nás stále drží na vysokých 1649 Kč, tudíž se s její koupí vyplatí chvílí sečkat.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

HW nároky bety remasteru Age of Empires 3

Termín, obsah + jak se do ní dostat.

Farming Simulator 19 bude zdarma

Zatím stahujte puzzle hru The Bridge.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna