Na lidech z vedení Bethesdy je sympatické, že u Fallout 76 (Alza.cz) aplikují úplně jiný, lidštější přístup než ostatní studia, která přetvořila původně singleplayerové tituly v onlinovky.

Zatímco jiní to obvykle striktně a sebevědomě prezentují, jak jsou si jistí, že vše bude fungovat báječně a jak to je jediná cesta do budoucna, Todd Howard na to jde odlišně. Připouští možné pochybení a bruslí okolo celého tématu na špičkách, velmi citlivě, což bylo patrné i na E3 konferenci, kde polopaticky vysvětloval a uklidňoval fanoušky (viz i Multiplayer je jiný, než mnozí předpokládají).

V novém rozhovoru pro britský list The Guardian se nebál promluvit o věcech, které obvykle zůstávají skryty za neprostupnými stěnami kancelářemi vývojářů.

"Měli jsme nápad přetvořit Fallout do online světa a řekli jsme si, že bychom to měli zkusit. Někdy máme obavy z toho to udělat, úplně stejně jako se toho bojí naši fanoušci. Ale jsme tu od toho, abychom zkoušeli nové věci."

1

Howard zdůraznil, že směřování Fallout 76 nesignalizuje, že taková bude série napořád. Prý tomu tak rozhodně není, máme to brát spíš jako odbočku před Fallout 5, který bude opět singleplayerovým.

- komentáře (3)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama