Americká sběratelka Resident Evil 2 remaku

+ nový vzhled Claire; bez VR.

Sice to jsou zatím detaily jen pro USA, leč příští měsíc bychom se měli dozvědět informace o její verzi pro Evropu, která - POZOR - má být odlišná (stejně jako u minulých dílů série), což potvrdil komunitní manažer.

Lednový remake Resident Evil 2 (Alza.cz) dostane hezkou sběratelskou edici, která tam bude k dispozici jen v řetězcích EB Games a GameStop.

Stojí 200 dolarů, tedy přes pět tisíc korun, za něž dostanete především figurku Leona, speciální obal s obrázkem policejní stanice, digitální soundtrack, arbook, obsah Deluxe edice či nárok na DLC.

1

Capcom také na Comic-Conu odhalil novou vizáž hrdinky Claire, která miluje motorky, viz licencovaný Harley Davidson na plakátu níže.

"Tvůrčí tým diskutoval o tom, jak ji navrhnout, a jak moc si má zachovat svůj vzhled z originálu. Nakonec se rozhodl pro vizáž, která ladí s ikonickou scénou, když Claire jede do Raccoon City na její motorce. S výsledkem je velkmi spokojen a věříme, že se líbí i vám".

2

Zklamání představuje jen to, že se pro Resident Evil 2 nepočítá s podporou virtuální reality, na rozdíl od sedmičky. Japonští producenti to v DailyStar zdůvodnili hlavně novou kamerou za ramenem postavy, takže VR by prý nebyla nejšťastnější volba, jak hru prezentovat. Na VR verzi tedy nepracují nyní ani se to nezmění v budoucnu, takže se v tomto směru nenechte zmást částí E3 traileru z vlastních očí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna