Analytická firma si myslí, že Red Dead Redemption 2 v prodejích předstihnou jiné hry

Věštba z klobouku aneb miliony sem, miliony tam.

Být analytikem ve specializované analytické společnosti může být docela dobré zaměstnání. Střílíte od boku jedno číslo vedle druhého, čímž můžete ovlivnit trhy, resp. hodnotu akcií zmíněných firem, ale zároveň nemáte žádnou odpovědnost, zdali se tato vaše věštba z klobouku naplní nebo ne.

Piper Jaffray se takto pokusili předpovědět, kolik kusů by se mohlo prodat jednotlivých velkých her letošního podzimu a příští zimy.

Předpokládají, že největším trhákem se stanou FIFA 19 a Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), kterých by se do konce kalendářního roku 2018 mohlo prodat shodně okolo 22 milionu kusů.

To by bylo o 3,5 miliony více než Call of Duty WW2 a o 8 milionů více než Red Dead Redemption 2 (Alza.cz), u toho navíc jde o odhad čísel až do 31. března 2019), který snad všichni vnímají jako nejočekávanější hru sezony a přizpůsobují mu svá data vydání, leč v prodejích nemá být tak silná jako někteří její konkurenti, údajně kvůli zasazení na Divoký západ. Nicméně vynahradit si to má snad v příjmech z ještě nepředstavené online části RDR2.

Battlefield V by se prý do konce března mohlo prodat 16 milionů kusů, Anthem pouze 4,5 miliony kusů (za úvodní měsíc), Spyro: Reignited Trilogy 3 miliony kusů, rozšíření Destiny 2 Forsaken neuvěřitelných až 8 milionů kusů.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna