- Objevily se další informace o nové generaci konzole Xbox. Microsoft se má údajně dost zaměřit na streamování her a pro tento účel nabídnout dvě konzole. Ta slabší bude právě pro streamované hry. Stejně tak probíhá příprava datacenter pro "XCloud".

- První z nových GeForce GTX karet by se mohla začít prodávat koncem srpna. Prozrazovat to má uniklý e-mail, slabší modely potom dorazí později. Původně jsme tu karty již měli mít, na skladech je ale přebytek aktuální generace.

- BenQ se pochlubilo, že jeho herní monitor ZOWIE by BenQ XL2411P se stal oficiálním monitorem velkého turnaje PUBG Global Invitational 2018.

1

- Periferie s logem Logitech už můžete nastavovat pomocí zbrusu nového softwaru G Hub. Přináší moderní design a snadné ovládání v porovnání se starším Logitech Gaming Software, který byl poslán do důchodu. G Hub ovšem nepodporuje starší Logitech hardware.

- Sharkoon se připomněl s další periferií. Brzy začne prodávat membránovou klávesnici s opěrkou pro dlaně a také celkem bohatým nastavením RGB podsvícením a celkově konfigurace klávesnice.

- Podle spekulací se má chystat další herní smartphone. Tentokrát od giganta Samsung, zařízení možná přijde s označením Galaxy X. Konkrétnější info zatím chybí.

- Po skoro dvou měsících se připomněl herní smartphone od Asus ROG. Známý zahraniční YouTuber ho dostal jako první a v 10 minutách podrobně ukázal. Na ukázku doků si ale musíme ještě počkat, do videa se dostal pouze ten pro chlazení.

2

- V nejnovější recenzi dostala prostor zbrusu nová mechanika Corsair Strafe MK.2. Jednou z nejlepších vlastností jsou tiché spínače, zvlášť v případě, že vás tradiční cvakání už začalo otravovat. S cenou skoro pět tisíc korun jde zkrátka o top kus hardwaru, zároveň ale konkurence nabídne to samé mnohdy levněji.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Reklama