První hudební klip známého umělce s příběhem vytvořeným kompletně v GTA 5

DJ Solomun + easter-eggy.

Kreativita se tomu rozhodně upřít nedá a patrně jde v tomto směru o unikát, něco takového zde prý ještě nebylo.

Trojnásobný vítěz DJ Awards s cenou pro nejlepšího producenta a deep house DJ, rodák z Bosny, který vyrostl v Německu, oficiálně spojil síly s Rockstarem.

1

Nejen že tedy Solomun figuruje jako jeden ze čtyř DJů ve vašem nočním klubu After Hours po posledním updatu GTA Online, ale také využil legendární hru coby propagační nástroj pro svou hudbu.

Klip pro jeho nový singl (EP) "Customer is King" byl kompletně natočen v enginu Grand Theft Auto 5 (Alza.cz) a debutoval touto formou, s vlastním příběhem a novými cutscénami, které byly vytvořeny speciálně jen k tomuto účelu.

Ačkoli vokály chybí, klip vypráví příběh o běžném životě Solomuna v Los Santos, kde se musí neustále potýkat s přepadeními a chaosem ve městě. Fanoušci si také mohou všimnout pár easter eggů.

Jak známo, After Hours přidalo do GTA Online možnost spravovat vlastní noční klub, se specifickými misemi, v nichž se snažíte, aby klub řádně fungoval, ochranka nedělala moc nepořádek a měl tam hostům kdo hrát. Solomun je prvním DJem, kterého můžete najmout, aby vám tam hrál jeho muziku, ti další přibudou postupně v příštích týdnech (Tale of Us, Dixon a The Black Madonna pak 14. srpna).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna