Sovětské Rudé námořnictvo v testu War Thunder

Vyplouvá třetí národ.

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila vydání první verze tech. stromu sovětského námořnictva pro své bitevní MMO War Thunder. Sovětský svaz je třetím národem, který vyplouvá do námořních bitev ve War Thunderu a vstupuje do nich s prvními 23 pečlivě vytvořenými plavidly různých velikostí a tříd. Všichni účastníci uzavřené bety námořnictva si mohou nové lodi vyzkoumat a vyzkoušet.

Uzavřená beta námořnictva War Thunderu běží od června 2018 a nabírá obrátky - její účastníci potopili již více než 3 miliony lodí a sestřelili přes půl milionu nepřátelských letadel. Hráči se mohou zapojit do uzavřené bety přihláškou přes oficiální web, nebo získat okamžitý přístup zakoupením jednoho z námořních balíčků s prémiovými torpédoborci. Během následujících dvou týdnů navíc mohou stávající majitelé některého z námořních balíčků získat 50% slevu na balíček se sovětským torpédoborcem Strojnyj.

1

Námořníci již mají nějakou chvíli k dispozici plavidla amerického námořnictva a německé Kriegsmarine. Na prvních dvou úrovních plavidel ve hře najdete rychlé a obratné torpédové čluny, dělové čluny a lovce ponorek, zatímco na vyšších úrovních pak větší třídy plavidel, jako jsou torpédoborce a lehké křižníky.

Sovětský lehký křižník "Rudý Kavkaz" bude pro tuto chvíli nejsilnější lodí v sovětském tech. stromě - toto plavidla se v realitě prokázalo jako odolná loď, schopná bojovat i pod neutuchající dělostřeleckou palbou a nálety letadel. Nový prémiový torpédoborec "Strojnyj" je jednou ze sesterských lodí třídy Projekt 7U a disponuje vylepšenou protiletadlovou výzbrojí a přídavným 76mm dělem na zádi. Obecně vzato nabízí sovětský strom námořnictva univerzální sadu lodí všech různých velikostí a herních stylů, které jsou připravené postavit se jako rovnocenný protivník americkým i německým plavidlům. Více zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna