Pustí se teď tvůrci Spider-mana do Resistance 4?

Co takhle startovní PS5 hra?

Se sérií sci-fi first-person stříleček z éry PlayStation 3 to dlouho vypadá, že je uložena k ledu, zvlášť po "zradě" Insomniacu a jejich spoluprací s Microsoftu na Sunset Overdrive, který však neuspěl.

Teď, když si toto studio opět našlo cestičku k Sony a stvořilo pro ni exkluzivního Spider-Mana, na což jsou obě strany náležitě hrdé, vyvstala znovu otázka, jestli se náhodou k Resistance nevrátí. Byla by to totiž hezká startovní hra pro PlayStation 5, což by tak akorát časově vycházelo na vývoj, když pavoučí muž je už hotov.

"Postupem let jsem se naučil říkat, nikdy neříkej nikdy, ale momentálně nemáme žádné plány vyrobit v budoucnu další díl Resistance," zklamal komunitní manažer James Stevenson na australském Finderu.

1

A co takhle kdyby Sony, jakožto držitel práv, svěřila značku nějakému jinému studiu, aby s ní pokračovalo? Ostatně udělala to už ve 2009 a 2012 v případě Resistance: Retribution pro PSP od Bend Studio a u Resistance: Burning Skies pro Vita od nStigate Games.

"Klidně ať něco takového udělá, neměli bychom s tím žádný problém," uvedl zástupce Insomniacu, kteří po ambiciozním Spider-manovi patrně míří do mnohem vyšších pater herní branže, než aby "jen" oprášili starou sérii z dob PS3. Připomeňme také, že poslední díl Resistance 3 z roku 2011 se moc dobře neprodával, takže Sony se neobtěžovala s oživováním téhle značky na PS4 generaci.

Reklama

Související obsah

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

The Last of Us 2 v Bostonu zastavil koronavir

Zrušení účasti Sony na výstavě.

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

Deníček o terénu Humankind

Proč je v klonu Civilizace tak důležitý?

Na hlavní lince v Tokiu jezdí reklamní vlak Final Fantasy 7

Fotky uvnitř, ale oficiální akce ke hře zrušena kvůli koronaviru.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna