Do 14. srpna zbývá už jen týden a kousek, tak to chce se náležitě připravit na poslední řadu survival adventury The Walking Dead (Alza.cz).

Telltale proto vypustili už nyní, v předstihu, tzv. Story Builder, což je webová aplikace, která hráčům pomůže přichystat startovní uloženou pozici pro začátek hraní úvodní epizody The Final Season.

Ptají se v něm uživatelů (do jisté míry značné, leč nevyhnutelné spoilery), jak se rozhodli v klíčových momentech minulých tří sérií The Walking Dead, na základě čehož vám vygenerují stav herního světa dle vašich voleb, aniž byste museli někde hledat starý iPhone a z něj složitě přetahovat váš profil na současnou herní mašinku.

1

Jak je totiž známo, vaše minulá rozhodnutí v příběhu ovlivní následný děj, což se týká i dění v nadcházející řadě. Jedná se zejména o otázky ohledně Clementine, protože ta je tentokrát hlavní hrdinkou. Jak v minulosti řešila určité krizové situace a co z nich vzešlo, aby to ladilo s novým příběhem.

Výsledek ze Story Builderu pak lze provázat s profilem na síti Telltale, tudíž budete připraveni hrát okamžitě v moment vydání hry.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Telltale jednají o možném dokončení The Walking Dead

Avšak propuštění zaměstnanci zuří + uniklé ukázky ze zrušených Stranger Things.

Vyšlo demo The Walking Dead: Final Season

+ seznamka s nováčky a artworky.

Poslední

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Zpět ke kořenům survival hororu v Daymare 1998

Od bývalých tvůrců Residenta a Ancestors Legacy.

Víte, co si přeje k Vánocům opravdový hráč? My ano

Leckdy přehlížený kus vaší stanice.

Reklama